• Skrejriteņi nesteidzas atdot kroni saviem elektriskajiem sāncenšiem!

    Reklāmraksts
    10. janvāris
    Komentēt

    Drukāt

    Saglabāt

    Foto: Pixabay
    Līdz ko gaisā jūtamas vasaras vēsmas un sāk plaukt pirmie sniegpulksteņi, uz ielas parādās arī viņi – skrejriteņi.

    Neviens kājām gājējs vairs nebrīnās, ja pastaigājoties gar Grīziņkalna skeitparku gaisā nozibsnī skrejriteņa rāmis. Par spīti elektrisko skrejriteņu popularitātei, klasiskie skrejriteņi nesteidzas tikt aizstāti. Tie pabīdās, lai dotu saviem elektriskajiem pāriniekiem vietu uz troņa tiem blakus! Kā var izskaidrot šādu tendenci?

    Divi skrejriteņu veidi – dažādi pielietojumi

                Katrs, kurš ir kaut dažus kilometrus nobraucis ar elektrisko skrejriteni jau zina atbildi. Klasiskais skrejritenis ir paredzēts sportam un atpūtai, bet elektriskais – kā zaļas pārvietošanās alternatīva. Turklāt, klasiskie skrejriteņi ir drošāki braucējam un draudzīgāki bērniem. Tie lieliski attīsta koordināciju un vingrina konkrētas muskuļu grupas, kuras savādāk lietojam ne pārāk bieži.

    Bet es taču staigāju katru dienu…

                Klasiskie skrejriteņi netrenē kājas muskuļus vien! Tie trenē pat vēdera un muguras muskuļus, kā arī lieliski palīdz dedzināt lieko tauku slāni. Pieaugušais vai bērns, pielietojums skrejritenim atradīsies visiem. Tāpēc, ja pēc garas dienas ofisā ir atsēdēts sēžamgals, tad skrejritenis būs lielisks veids, kā dot saviem muskuļiem tik vajadzīgo treniņu. Savukārt mazajiem braucējiem arī atradīsies atbilstoša izmēra skrejritenis, lai aizrautos ar šo fantastisko un noderīgo hobiju. Vai uzturēt ķermeņa tonusu kādreiz ir bijis patīkamāk?

    Rakstu sagatavoja: https://bikko.lv/

    Satura mārketings

     

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk

    Abonē