Kad attiecībās sāk parādīties spriedze, plaisas un domstarpības, kas kādreiz bija pārvaramas, Jūs saprotat, ka tas notiek, dzirksts izdziest, kaisle izklīst, un domājat, ko varat darīt, lai glābtu to, kas šķiet lemts bojāejai. Pirmkārt, nepametiet visu novārtā, bet pamēģiniet no jauna uzkurināt Jūsu mīlestību. Varbūt tās būs intīmpreces vai kopīgs ceļojums, bet atcerieties, ka pie attiecībām ir jāstrādā visu mūžu.
Pazīmes, ka Jūsu attiecības zaudē dzirksti
Atpazīt, ka Jūsu attiecības zaudē dzirksti, var būt grūti, kamēr nav jau par vēlu. Tomēr, ja Jūs uzdodat šo jautājumu, iespējams, esat apjucis, un, ja tā, tad šeit ir desmit pazīmes, kurām vajadzētu pievērst uzmanību, lai noteiktu, vai Jūsu attiecības zaudē dzirksti.
- Jūsu seksuālā dzīve praktiski nepastāv.
- Teikšana “es tevi mīlu” vairs nav ierasta parādība, vai vispār nenotiek.
- Jūs esat pārstājuši iet uz randiņiem un darīt lietas kopā.
- Jūs abi esat pieraduši būt lielākoties vieni.
- Fizisks pieskāriens abiem ir svešs jēdziens.
- Jūs ejat gulēt dažādos laikos vai neguļat vienā gultā.
- Jūs vairs nesvinat nozīmīgus notikumus.
- Jūs izvēlaties apiet problēmas, nevis stāties tām pretī.
- Jūs kritizējat viens otru par sīkumiem.
- Jūs nenoskūpstāt viens otru sasveicinoties vai atvadoties.
Problēmas konstatēšana ir pirmais solis. Tas ir pilnīgi normāli, ka attiecībās ir grūtības, jo īpaši ilgstošās attiecībās.
7 veidi, kā atjaunot Jūsu attiecību dzirksti
Ilgtermiņa attiecībās parasti viens no partneriem apzinās, ka tikai viņš visu laiku ir strādājis pie attiecībām, kamēr otrs nedara neko. Vienmēr ir cerība, tāpēc vēl nepadodieties! Paskatīsimies, vai varam mainīt situāciju un pārvērst apdraudētās attiecības veselīgās attiecībās un atgūt dzirksti!
1. Izrādiet partnerim pateicību un atzinību
Veltot laiku, lai izrādītu kādu pateicību savam partnerim, var uzjundīt izmirstošo dzirksti. Attiecību pirmsākumos ir daudz pieskārienu un komplimentu, taču, laikam ejot, šīs lietas kļūst retākas. Rezultātā partneris jūtas nenovērtēts, kas var radīt distanci vai pat aizvainojumu. Tām nav jābūt lielām lietām. Pastaigas ar suni, atkritumu iznešana, vakariņu gatavošana, burtiski jebkas.
2. Veltiet laiku sarunām
Atrodiet veidus, kā atjaunot saikni, uzdodot viens otram jautājumus un no jauna iepazīstot vienam otru. Pat ja tas nozīmē atkārtot jau miljons reižu dzirdētus stāstus. Izbaudiet viens otra balsi. Galvenais ir kaut ko sajust un sajust to kopā. Nostalģija ir lielisks veids, kā atvērt labas sarunas.
3. Izrādiet mīlestību, cik vien iespējams
Jūsu attiecībās kādu laiku ir pietrūcis fiziska pieskāriena, un ir pienācis laiks to atgādināt. Mīlestība izpaužas ļoti dažādos veidos, tāpēc Jums ir jāizdomā veidi, kā to atkal dabiski iekļaut attiecībās. Tā var būt turēšana aiz rokas, skūpsts uz vaiga, samīļošana un tā tālāk.
4. Dodieties uz randiņiem un pavadiet laiku kopā
Kad Jūs sākāt satikties, randiņu vakari, iespējams, bija ļoti bieži. Tagad? Jūs, visticamāk, pat neatceraties, kad pēdējo reizi gājāt uz randiņu. Ir pienācis laiks atgriezt randiņu vakarus. Tas var būt kaut kas vienkāršs, piemēram, vakariņas vai filmu vakari mājās. Tas ir īpaši svarīgi, ja Jums ir bērni. Atpūta no bērniem ir absolūti nepieciešama, lai atjaunotu intimitāti!
5. Pastipriniet savu seksuālo dzīvi
Lai atjaunotu seksuālo enerģiju, kas Jums ar partneri bija attiecību sākumā, ir nedaudz jāpaspilgtina attiecības. Tas nozīmē darīt lietas, ko, iespējams, nekad agrāk neesat darījuši, piemēram, spēlēt lomu spēles, būt drosmīgākiem vai izmantot rotaļlietas, kā vibratori, vai eļļas.
6. Atbrīvojiet vietu piedošanai un dziedināšanai
Ja konstatējat, ka attiecības ir nonākušas tādā punktā, kad viss šķiet ļoti rūgti un grūti, un strīdi notiek biežāk, nekā Jūs vēlētos, tad ir svarīgi koncentrēties uz izlīgšanu. Lai virzītos uz priekšu un augtu, ir jāmācās piedot un dziedināt.
Abām pusēm ir jāgrib labot attiecības. Attiecību eksperti, piemēram, terapeiti un padomdevēji var palīdzēt, taču tikai abi kopā varat uzlabot saikni.
7. Izmēģiniet kaut ko jaunu
Pavadīt laiku kopā ir ļoti svarīgi, taču nevajag vienkārši pavadīt laiku kopā, darot tās pašas vecās lietas, ko vienmēr darāt. Tā vietā dodieties ārā, nodarbojieties ar aktivitātēm, par kurām vienmēr esat teikuši, ka vēlaties izmēģināt, bet nekad neesat to darījuši.