Abonē SANTA+ un saņem astrologa prognozi savam 2025. gadam!
ABONĒT! ABONĒT!
  • Mārtiņš Sirmais izstāsta, kā humpalās dabū izcilas drēbes. Viņam ir sava sistēma

    Stils
    Santa.lv
    Santa.lv
    22. aprīlis
    Komentēt

    Drukāt

    Saglabāt

    Foto: Publicitātes foto, F64
    Šefpavārs Mārtiņš Sirmais allaž izcēlies ar savu savdabīgo stilu ar vintāžas piesitienu. Izrādās, izcilākos apģērba gabalus viņš atrod otro roku veikalos. Jāuztrenē tikai acs un tauste!

    «Lupatām pievēršu uzmanību tikai tad, ja jāatstāj spožs pirmais iespaids. Teiksim, ja jāpasniedz ēdiens augstdzimušām personām, velku vienu no respektablajām pavārformām – Ēģiptes kokvilna, kā uzlieta augumam, tikpat dārga kā lepns uzvalks.

    Esmu atkodis, kā tas darbojas, varu paspēlēties – seklākos ļaudīs tas atstāj spēcīgu iespaidu,»

    atklāts ir Mārtiņš Sirmais.

    «Bet pārsvarā iepērkos lietoto apģērbu veikalos. Vienmēr esmu pircis lietotas lietas, tām ir vēsture. Svarīgi zināt, ko vērts ņemt. Arī tas bija jāpastudē, lai saprastu, kas ir audums. Ka pilnīgi dabīgs nemaz nav tik kvalitatīvs, jāzina, kurš ražotājs spēj to pareizi papildināt un kurš nespēj. Jāmāk pēc taustes sajust, kas īsts, kas pakaļdarinājums. To visu pētu,» stāsta Sirmais, un viņam tiešām izdodas lietoto preču veikalā atrast īstas pērles!

    «Čoms prasa, kur es šitādu jaku nopirku. Atbildu – humpalās. Viņš netic.

    Aizvedu viņu uz to veikalu, un viņš tur sāk rakāties. Saku: neķeries nekam klāt, vienkārši skaties – pēc krāsu tonalitātes, pēc materiāla. Vispirms skaties, vai audums labs, tikai tad izmēru un kas tas vispār ir,» pamāca Mārtiņš.

     

    Satura mārketings

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk