Pirms mēneša Sandis aktīvi pievērsies sava profila «Instagram» apkalpošanai un tajā liek gan bildītes, gan video, gan nepieredzēti privātas pārdomas un atziņas par savu dzīvi. «Lai spētu būt klāt ikdienā labā garīgā un fiziskā esībā, jāspēj parūpēties vispirms pašam par sevi. Izklausās patmīlīgi un savtīgi… Tomēr, ieklausoties vienkāršā piemērā pirms lidojuma – instrukcijā par skābekļa maskas uzlikšanu vispirms sev un tikai pēc tam bērnam –, neizklausās tik egoistiski.»
Viņš citē arī angļu rakstnieku Džordžu Eliotu, uzsverot: «Nekad nav par vēlu būt tādam, kāds tu varētu būt bijis.» Kādā citā ierakstā, kur atzīst, ka ievēro 16 stundu badošanos, hokejists pauž, ka sieva viņu un bērnus svētdienās lutina ar pankūkām. Viņš arī ir pārliecināts: «Ēdiens ir viena no mūsu dzīves baudām, tādēļ negribu sevi ierobežot un atteikties no tā, lietojot drastiskus veidus.»
Kā ķirsītis uz kūkas ir Sanda ieraksti par jogu un meditāciju. «Jogai pievērsos pirms trīs gadiem. Pats savā tempā – bez instruktoriem, ar aplikāciju. Pirmie mēneši pagāja svīstot, pūšot un stenot, nereti pasmejoties par sevi un savu tizlumu. Sajutos labāk tikai pēc kādiem diviem mēnešiem.
Jaunākam esot, bija pāris mēģinājumi pievērsties jogai, taču nespēju uztvert tās būtību, ieguvumu no šīs disciplīnas. Šķita, ka tā ir meiteņu nodarbe,» atzīst Sandis.
Par meditāciju viņš savukārt teic: «Skriet, celt, lēkt ir nesalīdzināmi vieglāks process nekā nosēdēt nekustīgi ar acīm ciet. Pēc 15 minūtēm sāk sāpēt mugura. Pēc pirmā mēneša relatīvi regulārās sēdēšanas ar acīm ciet parādījās rozā mākoņa sajūta,» klāsta Sandis, piebilstot, ka nirvānā nonākt viņam tā arī nav izdevies.
Žurnālam «Privātā Dzīve» Ozoliņš, kurš mūža pirmos 50 gadus ar sociālajiem tīkliem esot bijis uz jūs, par savu jauno dzīvi teic: «Pasaule ir mainījusies, šobrīd daudz kas notiek sociālajos tīklos, tāpēc tajos darboties esmu iesācis arī es. Nezinu, kur tas viss mani aizvedīs. Esmu vecā kaluma cilvēks, un mans mērķis noteikti nav kļūt par influenceri, jo šā vārda nozīmi pat nezinu. Tāpat netaisos uzdoties par guru, kurš otram iesaka, ko darīt.» Viņš to visu darot tikai sev. «Vai tad nav redzams, ka raksta šajās lietās ļoti neprofesionāls cilvēks?» nosmej Sandis.
Plašāk lasiet jaunākajā žurnāla «Privātā Dzīve» numurā!