Abonē SANTA+ un saņem astrologa prognozi savam 2025. gadam!
ABONĒT!
  • Dziedātāja Diona Liepiņa par bargu naudu vēlas pirkt retas šķirnes suni

    Suns
    Santa.lv
    Santa.lv
    27. februāris
    Komentēt

    Drukāt

    Saglabāt

    Foto: Kadrs no video
    Dziedātāja Diona Liepiņa šovā «Slavenības. Bez filtra» kopā ar draudzeni apciemoja dzīvnieku patversmi, lai ziedotu astaiņiem pārtiku, kā arī pavadītu ar tiem savu brīvo laiku. Dzīvnieki Dionai ir ļoti mīļi, tāpēc jau labu laiku tiek apsvērts iegādāties īpašas šķirnes sunīti par paprāvu naudas summu. Tiesa, Diona ir lielās pārdomās – iegādāties šķirnes mīluli, vai tomēr dot mājas kādam patversmes sunītim?

    Diona ir apsvērusi arī iespēju adoptēt suni no patversmes, tomēr viņa skaidri zina, ko vēlas. «Es jau pirms divarpus gadiem izdomāju, kādu šķirnes suni es gribu. Es gribu toipūdeli. Viņi ir ļoti gudri un viņus visur var ņemt līdzi, viņi ir tādi maziņi, piemēram, somiņā var ņemt līdzi. Šāda suņa šķirne maksā ap 1500 līdz 2000 eiro.»

    Diona saprot, ka tas ir ļoti nopietns lēmums. Viņa jau sapirkusi dažādas lietas savam vēl neesošajam sunim, jo jau tagad sapņo par to, ka pūkainais ķepainis visur varētu viņu pavadīt. «Es jau izdomāju, kā viņu sauks, bet to es vēl nestāstīšu.»

    Viņa vēl ir pārdomās, jo piekrīt citu teiktajam, ka būtībā pirkt suni par tādu naudu, kamēr citiem nav māju, esot savā ziņā grēks. Patversmes apmeklējums raisījis arī skumjas par to, ka ir tik daudz dzīvnieku, kuriem būtu vajadzīgas mājas un rūpes.

     

     

    Satura mārketings

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk

    Abonē