«Priecāties par saviem laukiem attālināti varu ar web kameras palīdzību,» atklāj TV žurnālists Arnis Krauze, kurš jau vairāk nekā desmit gadu brīvajos brīžos saimnieko lauku mājās netālu no Gaiziņkalna, kur ir senas viņa dzimtas saknes. «Tā man ļauj vērot pašam savu realitātes šovu par meža dzīvniekiem,» stāsta viņš.
«Pēdējā gada laikā esmu saskaitījis 12 dažādus dzīvniekus savā pagalmā, sākot ar stirnām un beidzot ar āpšiem. Vislielākais prieks un pārsteigums man bija lūši – nekad nebiju tos redzējis! Dravu postītājs lācis, kurš nesen pat bija nokļuvis ziņās, gan no manas kameras spējis izvairīties, atstājot tikai savu autogrāfu – apgāztus bišu stropus.
Citi lasa
Ņemot vērā, ka dzīvoju mežā un manas pļavas ir brīvas no jebkādiem pesticīdiem, es tās aizdodu biteniekiem. Bet bišu stropi ir kā ielūgums lācim. Kopš zinu, ka pinkainis klejo pa maniem mežiem, retāk dodos garajās meža pastaigās. Īsti nezinātu, ko viņam teikt un kā rīkoties,» teic Arnis.
Krauzes lauku īpašumā notiek ne tikai meža zvēru realitātes šovs meža vidū, Covid-19 krīzes laikā ierakstīta pat TV radījuma Melu teorija viena sērija.
Autors: Kristīne Vilīte, sadarbībā ar žurnālu LAUKU MĀJA.