Pasaulē mazulīte, kas ir Paula un Madaras pirmā atvase nāca 4. martā un viņai doti vārdi Alma Helēna.
«Pārkāpu citā dzīves autiņā. Viss no jauna. Mācos pedāļus, mācos uzsākt, izņemt līkumus, apbraukt bedres. Loģiski, ka nesanāk viss uzreiz. Ir ego un pašvērtējuma buktes, dažkārt izšauti drošinātāji, mīkstais riteņos, dūmojošs izpūtējs un kas tik vēl ne. Kā jau liekot mammas tiesības. Bet tad es paskatos atpakaļskata spogulītī un tur mana jaunā pasažiere. Čau, Almiņ! Cik forši, ka tu ar mums! Piesprādzējies, uzgriežam labu mūziku un laižam dzīvē,» par meitiņas ienākšanu savā dzīvē Instagram raksta Madara.
Arī Paula vecākiem, aktierim Ģirtam Ķesterim un producentei un aktrisei Leonardai Ķesterei, tikušas jaunas – vecvecāku lomas, kuras abi pieņēmuši ar prieku. Kad žurnāls Privātā Dzīve sazinājās ar Ģirtu, lai apsveiktu ar mazmeitiņas piedzimšanu, aktieris jokoja: «Kur tad jūs tik vēlu? Bērns ir paaudzies – jau runā, staigā un dejo tautasdejas!»
Ģirts atzīst – kļūt par vectētiņu ir pilnīgi citādi, nekā tad, kad viņam pašam dzima bērni.
«Pieļauju, ka tad, ka mazmeita sāks ar mani runāt, būšu vēl emocionālāks.»
Kā jaunieši izvēlējās jaundzimušās vārdu, un, kad vectētiņš Ģirts Ķesteris atgriezīsies uz skatuves, lasiet jaunākajā žurnāla Privātā Dzīve numurā!
- Ķestera ģimenē ienācis mazulis. "Centīšos to pilnībā izbaudīt!"
- Grāvers paziņo : "Nevēlos, lai mani izseko!" Mūziķis lūdz draugiem pat dzēst viņa telefona numuru.
- Mirušās modeles Sanitas Zutes māte aicina dāvāt akmeņus. Top neparasta kapavieta.
- Krūmiņš ar vērienu nosvin ierobežojumu beiga. Ballītē līksmo visi!
- Latvieši Mineapolisas grautiņos. Dzejnieks Rokpelnis ir satraukts: Mans dēls ir tur, un šobrīd kontakti pārtrūkuši!
- «Mēs viens otru nedīdām!». Vaira Vīķe-Freiberga gatavojas 60. kāzu jubilejai.
- Miljardierim Avenam 65 gadu vecumā trešais bērns.
