Abonē SANTA+ un saņem astrologa prognozi savam 2025. gadam!
ABONĒT! ABONĒT!
  • Afleks grib atpakaļ pie bijušās sievas? Gārneres draugs izteicis ultimātu

    Attiecības
    Estere Jansone
    12. marts
    Komentēt

    Drukāt

    Saglabāt

    Foto: Shutterstock
    Pēc tam, kad pērn ar skaļu skandālu izšķīrās Holivudas smukulītis Bens Afleks un ugunīgā dziedātāja Dženifera Lopesa, aktieris sācis cierēt atpakaļ pie bijušās sievas Dženiferas Gārneres sāniem.

    Ārvalstu mediji novērojuši, ka pēdējā laikā aktieris Bens Afleks un Dženifera Gārnere daudz laika pavada kopā. Holivudas pāris laulību šķīra 2015. gadā un abiem ir trīs kopīgi bērni – 19 gadus vecā Violeta, 16 gadīgā Serafima un 13 gadīgais Semuels. Aculiecinieki manījuši Afleku un Gārneri abu dēla Semuela 13. dzimšanas dienā. Ģimene bija devusies spēlēt peintbolu, tomēr fotogrāfu notvertajos kadros manāms acīmredzams flirts starp bijušajiem mīļākajiem. Abi redzami sirsnīgi smejamies un apskaujamies. Tāpat Aflekam un Grārnerei pietuvināti avoti medijiem atklājuši, ka abi aktieri ir kļuvuši vēl tuvāki un draudzīgāki nekā īsi pirms šķiršanās.

    Šo faktu pamanījusi arī Dženifera Lopesa, ar kuru Afleks aprecējās 2022. gadā, bet jau 2024. gadā pāris nolēma iet katrs savu ceļu. Vien šī gada februārī Lopesas un Afleka laulība tika šķirta pavisam. Lopesai pietuvināti avoti portālam PageSix atklājuši, ka dziedātāja pēc bijušā vīra un viņa ekssievas fotoattēlu ieraudzīšanas spērusi zemes gaisā. «Šie attēli viņai bija kā sāls brūcē. Tas viņu ļoti sāpinājis,» tā medijam sacījis Lopesas paziņa.

     

     

    Arī Gārneres mīļotais Džons Millers, ar kuru viņa ir kopā jau kopš 2018. gada, pēc redzētā izteicis sievietei ultimātu. Džona tuvinieki medijiem atklājuši, ka Dženifera allaž ir atbalstījusi bijušo vīru, taču šoreiz viņš izmanto ekssievas labvēlību un ir pārkāpis sarkano līniju. «Džons zina, ka starp Benu un Dženiferu nekā nav, taču viņš uzskata, ka šīs fotogrāfijas izskatās slikti un ir necienīgas attiecībā pret viņu,» tā apgalvojis kāds Millera draugs. Millers esot draudzenei piedraudējis, ka viņš vairs nevēlas redzēt šādas fotogrāfijas un dzirdēt baumas, pretējā gadījumā viņš pārtrauks attiecības.

     

    Satura mārketings

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk