Fonā – bēšie toņi
Te valda balto un bēšo toņu palete, turklāt tas attiecas ne tikai uz sienu un griestu krāsojumu, bet arī mēbelēm. Patiecoties tiem, telpa iegūst vizuālu paplašinājumu, bet interjers – ideālu fonu košākiem akcentiem, bieži vien tādiem, kas apliecina patriotismu un piederību amerikāņu kultūrai.
Dizaina ikonas
Kā interjera akcents un nemainīga vērtība cauri gadsimtiem daudzu amerikāņu mājās ir kulta dizaineru Čārlza un Rejas Īmsu krēsli, kas pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados transformēja ideju par modernu mēbeli. Mūsdienās, iekārtojot telpu, amerikāņi nebaidās izmantot arī šo krēslu atdarinājumus.
Vienkāršības un glamūra mikss
Lai brīvdienu mājas interjers iegūtu gaumīgu balansu, tajā nepieciešams vismaz viens, kaut neliels, rotaļīgs pretstats kopējam stilam. Arī klasiskā ņujorkieša lauku īpašumā redzēsiet izteiktas glamūra iezīmes – uzkrītošas detaļas, kas kontrastē ar dabas materiāliem un liek ienācējam piesiet aci.
Atklātas griestu sijas
Lauku kotedžai raksturīgas atklātas, neperfektas griestu sijas un redzama raksturīgā divslīpju jumta kore. Pat ja sijas mājai oriģināli nav bijušas vai nav saglabājušās, tās izmanto kā dekorācijas.
Skapji uzglabāšanai
Amerikāņiem patīk kārtība, tāpēc izteikta iezīme ir lielāki un mazāki skapji mantu glabāšanai. Tiem raksturīgas dažādu izmēru durtiņas, kas veido vairākus nodalījumus. Lauku virtuvēs joprojām aktuāli ir tā sauktie Hooser Cabinet, kas īpaši populāri bija 20. gadsimta sākumā, – brīvstāvoši skapji ar vairākiem nodalījumiem, kuros uzglabāt gan piederumus, gan pārtikas produktus.