- Svarīga ir tava attieksme pret naudu. Nauda jāuztver kā uzticams mājdzīvnieks, kā mīļš tuvs cilvēks.
- Ja tev ir konfliktsituācija ar naudu, pārskati savu attieksmi pret šo enerģiju. Noteikti ir lietas, kas jāparavē.
- Esi godīgs attiecībā pret naudu un seko tam, kā tu par šo enerģiju izsakies.
- Ja tu runā par naudas trūkumu, tūlīt tās arī nebūs.
- Noteikti jāizvairās no tādiem paziņojumiem kā «Man nekad nav bijusi nauda un nekad tās nebūs!», «Citiem klājas vēl sliktāk!», «Man jau vienai daudz nevajag!» un tamlīdzīgi!
- Dzīvē viss ir vienlīdz svarīgs, materiālais tikpat būtisks kā garīgais.
- Ieliec sevī pozitīvo programmu: vismaz sajūtās es esmu miljonārs!
- Tu domā, ka liela nauda saistīta ar lielu risku? Ja tu tā domā, tu neesi gatavs naudai.
- Ja atliec naudu, atliec to attīstībai, nevis nebaltai dienai.
- Naudu jāprot cienīt. To nevajag mētāt, nicinoši burzīt vai, kā vecās filmās, dramatiski saplēst vai sarullētu banknoti lietot piesmēķēšanai.
- Naudai patīk, ja to skaita.
- Ja tu ņem naudu no maciņa, lai kaut ko iegādātos, īpaši dārgāku lietu, naudai domās jāpaskaidro, ka tā aiziet labam mērķim, citādi tā kā uzticams suns raugās uz tevi bēdīgām acīm un nesaprot, kāpēc tai jāiet prom.
- Uzmanies ar savām vēlmēm! Iedomājies situāciju: tu vēlies 200 eiro. Un pēc pāris dienām saņem tieši 200 eiro… no auto apdrošinātājiem, jo esi sasitis savu automašīnu. Vai tu no tā gūtu prieku? Nē. Vēlies kaut ko konkrētu, nevis naudas summu. Vēlies darbu, iespēju nopelnīt, vēlies to, ko tu gribi nopirkt par šo naudu, piemēram, ceļojumu uz Venēciju.
Kā pievilināt naudu?
Ezoterika
26. janvāris
Komentēt
Lūk, ko stāsta naudas pieradināšanas teorija, kurā apvienotas akadēmiskas finansista zināšanas ar ezoteriku. Brīžiem šie ieteikumi tiešām šķiet mazliet mistiski un ar loģiku neizskaidrojami. Bet ja nu tie tiešām darbojas?