Kādēļ mājās rodas negatīvā enerģija?
Ja māja uzbūvēta zemes tektoniskā lūzuma zonā, kur akumulējas enerģija, kas var saturēt ūdens āderu starojumu, zelta, vara, dzīvsudraba, dzelzs vai citu ķīmisko elementu piejaukumu. Mājokļa saimnieks, īslaicīgi uzturoties āderu starojuma zonā, jūt spēku pieplūdumu, gleznotājs, dzejnieks gūst radošu pacēlumu, taču, ilgstoši strādājot intelektuālu darbu, mācoties, rakstot referātu, grāmatu vai guļot āderu starojuma krustpunktā, saimnieks zaudē enerģiju, ātri nogurst, viņam ir traucēts miegs vai arī miegs ir dziļš, bet no rīta jūtas neizgulējies.
Negatīvais starojums maksimumu sasniedz pilnmēnesī, un to ne vienmēr var pilnīgi neitralizēt, tāpēc gultu vai rakstāmgaldu nedrīkst novietot āderu krustpunktā. Tajā vietā var stāvēt trenažieris, uz kura trenējoties, cilvēks īslaicīgi gūs enerģijas pieplūdumu un attīrīs organismu.
Nelabvēlīgo starojumu neitralizē spogulis, kas ar spožo pusi novietots uz leju, follija, laukakmeņi, istabas augi, latviskās zīmes un citi simboli.
Ja ģimenē bieži strīdas, negatīvo enerģiju var atnest mājās no darba vai pēc konflikta sabiedriskajā transportā. Tā paliek pēc neapmierinātiem viesiem, uzkrājas ilgstošas slimības laikā. Ja mājokli enerģētiski neattīra, negatīvā enerģija saglabājas arī pēc telpu kapitālā remonta.
Ko darīt, lai pasargātu māju no negatīvās informācijas?
Pēc grūtas darbadienas darbā var padedzināt sveci, doties nelielā pastaigā un tikai pēc tam sēsties mašīnā, lai brauktu mājās. Pirms ienākšanas mājās piecas minūtes vēlams pastāvēt āderu krustpunktā – rituāls palīdzēs attīrīties no negatīvā aplikuma.
Pārnākot mājās, jāpārvelk apavi, jāpārģērbjas, jānomazgā rokas un jānoskalojas dušā. Var nopeldēties atklātā ūdenstilpē.