31. janvāra vakarā Twitter lietotājus pāršalca ziņa – pāra attiecības ievērojami pasliktinājušās.
Aktrise norādīja, ka viņas dzīvesbiedrs paņēmis abu kopīgo dēlu, aizbraucis un nesniedz informāciju par viņa atrašanās vietu.
Vēlāk abi publiski pauda savus viedokļus par notikušo sociālajā platformā Twitter.
Daudzi pauda neizpratni, kādēļ nesaskaņas jāpublisko internetā. Dārta norādījusi, ka viņa ir novesta līdz zemākajam punktam.
“Šeit nevis bērns ir iemesls, bet ilgstoši emocionālās un psiholoģiskās vardarbības apstākļi. Vajadzēja laiku un līdzekļus, lai aizietu. Un neviens aiz neko darīt neraksta šādas lietas tviterī. Raksta, kad ir novests līdz zemākajam punktam,” Twitter raksta aktrise.
“Un bija jau skaidrs, ka būs smiešana, apsmiešana un bakstīšana ar pirkstu. Bet es neesmu droša, cik psiholoģiski veselīgs kāds no jums būtu manā vietā pēc pusotra gada konstantas pazemošanas,” turpina viņa.
Par citu privāto dzīvi parasti neinteresējos, bet šodien tviteris kļuvis par Kaimiņu famīlijas drāmas skatuvi. Nemanot esmu kļuvis par šīvakara epizodes skatītāju. Kāpēc man tomēr ir skumji par viņiem?
— aidis (@tomsons) January 31, 2022
Manuprāt, labākā lieta, ko mēs varam darīt, kļūstot par (nejaušiem) skatītājiem kādas ģimenes drāmā, ir domāt – kas īsti valstī nav strādājis, lai tam nevajadzētu risināties šādi? Sociālais dienests? Bāriņtiesa? Policija? Nesakārtoti likumi? Bet noteikti ne vērtēt pašu ģimeni.
— Nils S. Konstantinovs (@lasitajs_nr1) February 1, 2022
Es tik iemetīšu savus 5 centus pr Artusa un Dārtas drāmu. Nenovēlu nevienam būt Dārtas vietā.. Lai arī cik ļoti citiem liktos, ka twiteris nav vieta ģimenes drāmai, pie tās trauksmes, kas pārņem, kad Tev neadod bērnu, ir pilnīgi sagaidāmi rīkoties izmisuma vadītam.
— Romija Krēziņa (@RKrezina) January 31, 2022