- Tiec skaidrībā ar to, kas tev attiecībās šķiet nepieņemami. Piemēram, ja zini, ka nevēlies sev blakus atkarīgu cilvēku, tad brīdī, kad satiec kādu, kurš nekontrolēti lieto alkoholu, nepiever uz to acis. Tāpat, ja blakus vēlies līdzvērtīgu pieaugušu cilvēku, nevis mūžam atbalstāmu bērnu, nestāsti sev pasakas – tā nav sagadīšanās vai neveiksmīgu apstākļu sakritība, ka otrs dienām ilgi guļ dīvānā un stāsta, ka viņam neesot iespēju atrast darbu.
- Jau attiecību sākumā noskaidro, ar kādu mērķi tās veido otrs. Vilšanos nereti rada situācijas, kad mēnešiem ilgst randiņi, bet sieviete pat nav pavaicājusi, vai vīrietis vispār grib attiecības. Varbūt viņš grib tikai attiecību patīkamo daļu – šad tad satikties, pamīlēties, bet kopīgu ikdienu nevēlas. Ja galvenais mērķis atšķiras, tas var radīt sāpīgas izjūtas, sieviete var justies izmantota.
- Universāla veiksmīgu attiecību atslēga ir: no vienas puses, savas autonomijas saglabāšana, kad katrs var realizēt savus paradumus, vēlmes, hobijus un otrs pret to neiebilst, bet, no otras puses, pārim ir arī kopīgi saskares punkti, kādas intereses, kas vieno. Ir nepieciešams laiks divatā, kad abi pievēršaties viens otram vai kopā darāt ko abiem interesantu. Tie, kurus vieno tikai ikdiena, nereti ar laiku katrs aiziet uz savu pusi…
3 vērtīgi ieteikumi, veidojot jaunas attiecības
Attiecības
28. novembris, 2024
Komentēt
Pirms uzsākt attiecības, vērts palūkoties uz situāciju bez rozā brillēm un uzdot sev būtiskus jautājumus, kas ļaus palūkoties uz attiecībām ilgtermiņā.