Dabūt to ārā
«Mans uzdevums ir uzdot pareizos jautājumus, uztaustīt šos sakrātos lādiņus. Un, ja izdodas, to uzreiz var redzēt – mainās sejas izteiksme, cilvēks sarkst, bālē, izsprāgst asaras. Un tad ir svarīgi šo konfliktu pareizi izlādēt, izelpot, izrunāt, izkliegt – izdarīt to, kas tajā brīdī nav izdarīts, būtībā pārrakstīt notikumu. Smadzenes ne vienmēr uztver, kas ir realitāte, bet kas ne.
Smadzenēs ir viena filma, mēs par to izrunājamies un tad apspriežam – bet kā vajadzēja? Un ierakstām to filmu no jauna. Piemēram, bija situācija, kad tu neaizbēgi no sliktiem cilvēkiem, tu nekliedzi, nesauci palīgā. Izspēlējam šo situāciju vēlreiz pēc cita scenārija, un smadzenes uztver – ahā, mums atnāca palīgā!
Citi lasa
Mēs mainām realitāti: toreiz nekliedzi – kliedz tagad; klusēji – runā tagad! Tā izlādējam lādiņu pa lādiņam, citreiz cilvēkam pietiek ar vienu reizi, dažkārt vajadzīgas vairākas konsultācijas,» stāsta Aļona. Recall healing terapeiti savā darbā izmanto arī dažādas papildu tehnikas, piemēram, tā dēvētās emocionālās atbrīvošanas tehnikas, ģimenes sistēmiskos izkārtojumus jeb Helingera metodi, elpošanas vingrinājumus un citus paņēmienus.
Raksta turpinājums: