Saslimdina… konflikts
Metodes sekotāji izveidojuši veselu atlantu, kurā apkopts, kādi konflikti kādas slimības izraisa. Piemēram, tuva cilvēka zaudējums veicinot sēklinieku vai olnīcu vēža attīstību, vainas apziņa un zems pašvērtējums izraisot depresiju, personīgās telpas zaudējums – infarktu, lielas bēdas – plaušu slimības, un tā tālāk. Tiesa, cilvēks pats cilvēks šo saistību ne vienmēr spēj saskatīt.
Metodes autori uzsver, ka dabā, dzīvnieku pasaulē konflikts nevar pastāvēt ilgi.
Kad zaķim kāds dzenas pakaļ, tas ņem vagu, noslēpjas un šausmās trīc. Taču viņš neslēpjas un netrīc aliņā trīs gadus no vietas. Bet cilvēks tā dara un pat vēl daudz ilgāk. «Cilvēks spēj dzīvot smagā konfliktā trīs, piecus vai pat desmit gadu, nespējot saredzēt izeju no tā. Lai nebūtu nepārtraukti jādomā par kaut ko tik smagu, smadzenes sāk rīkoties.
Citi lasa
Tās nostumj pārdzīvojumu dziļāk ķermenī, kādā no attiecīgajiem orgāniem, kas atbilst konkrētā konflikta dabai. Un tad konflikts jau sāk dzīvot orgānos – nierēs, aknās, kuņģī un zarnu traktā. Enerģija vairs neplūst brīvi, un tas sāk ietekmēt veselību. Svarīgi saprast – visi cilvēka psiholoģiskie pārdzīvojumi vēlāk pārtop par ķermeņa bioloģiju.»
Metodes radītāji arī apgalvo, ka mēs apzināmies tikai apmēram devīto daļu no savas dzīves aisberga, bet atslēga, kā izprast savu saslimšanu, meklējama tieši šajā mums nezināmajā daļā. Tur, dziļumā, esot paslēptas arī visas dzimtu matricas un likumsakarības. Lūk, tāpēc notikušais ir jāatsauc atmiņā – jāatceras. Tas ir visai izaicinošs uzdevums, bet recall healing metode sola palīdzēt to izdarīt.
Raksta turpinājums: