Viltīgās smadzenes
Mūsdienās daudz runā par psihosomatikas un emociju saistību ar veselības stāvokli, taču recall healing metode visa centrā liek mūsu piedzīvoto. «Iedziļinoties savā dzīves gājumā, daudzi, iespējams, pamanīs noteikta tipa konfliktu vai pārdzīvojumu ķēdīti, kas galā ir novedusi pie konkrētas saslimšanas», apgalvo metodes speciāliste Aļona Zaporožčenko.
Kad piedzīvojam konfliktu, traumatisku situāciju, mūsu smadzenes ieslēdz noteiktus aizsardzības mehānismus, jo to mērķis ir nodrošināt mūsu dzīvību un eksistenci.
Smadzenes izstumj šo pārdzīvojumu, un tas tiek noglabāts ķermenī.
Citi lasa
Metodes aizsācējs vācu ārsts ķirurgs Rike Gērds Hamers atklāja, ka noteikta tipa konflikti raisa slimības noteiktos orgānos, un tā tika aizsākta vesela kustība, kas tika nodēvēta par Jauno vācu medicīnu. «Dr. Hamera atklājumi aizsākās neparastā veidā – nomira viņa dēls, un pēc šīs traģēdijas ārsts nokļuva slimnīcā ar sēklinieku vēzi, stāsta Aļona Zaporožčenko. Runājot ar vīriešiem palātā, viņš atklāja, ka arī citi, kuriem ir tā pati diagnoze, ir piedzīvojuši bērna zaudējumu. Šīs sakritības Hameru ieinteresēja, un tā aizsākās viņa pētījumi,» skaidro terapeite.
Bija posms, kad ārsts pilnībā noliedza klasisko medicīnu, tāpēc viņa darbību pagājušā gadsimta 70.–90. gados sabiedrībā vērtēja visai pretrunīgi. Savukārt viņa ideju sekotāji nekad nav nolieguši arī klasisko medicīnu. Par recall healing metodes galīgo izveidotāju pasaulē uzskata kanādiešu speciālistu Žilbēru Reno, un pie viņa Maskavā mācījusies arī Aļona Zaporožčenko.
Raksta turpinājums: