Abonē SANTA+ un saņem astrologa prognozi savam 2025. gadam!
ABONĒT! ABONĒT!
  • BKUS ziņo: Rindā var nākties gaidīt vairākas stundas

    Bērni
    Santa.lv
    Santa.lv
    5. marts
    Komentēt

    Drukāt

    Saglabāt

    Foto: Canva
    Informācija noderēs vecākiem, kuri plāno savus mazos vest uz slimnīcu!

    Ievietotā informācija vēsta: «Lūgums ņemt vērā, ka pēdējās dienās ļoti daudzi akūti slimi bērni tiek atvesti uz Bērnu slimnīcu. Ja veselības stāvoklis netiks novērtēts kā smags, rindā pie pediatra akūtos gadījumos var nākties gaidīt vairākas stundas.

    Aicinām vēlreiz pārdomāt, vai konsultāciju nav labāk saņemt attālināti. Bet, ja tomēr ārsts pa tālruni attālinātā konsultācijā iesaka doties uz Bērnu slimnīcas Neatliekamās medicīnas centru, lūdzam sagatavoties braucienam un paņemt līdzi gan ko dzeramu, gan ēdamu. Ja pēc sarunas ar ārsta palīgu netiks norādīts, ka bērnam nedrīkst dot ne dzert, ne ēst, jo, iespējams, būs jāveic kāds specifisks izmeklējums, uzkodas noderēs.

    Kaut arī Bērnu slimnīcā ir iespējas iegādāties ēdienus un dzērienus, pacientus ar akūtiem infekciju slimību simptomiem ļoti lūdzam nestaigāt apkārt pa slimnīcu, bet uzturēties tikai Akūtajā ambulatorajā centrā (C zonā).

    Gan bērniem, gan vecākiem lūdzam lietot maskas!»

    Satura mārketings

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk

    Abonē