Uzlādes ilgums
Stacijas displejā tiks attēlots akumulatora uzlādes līmenis un lādēšanas laiks, savukārt automašīnas instrumentu panelī būs redzams, cik atlicis līdz pilnai uzlādei. Atzīmēsim, ka jums nebūs jāsēž mašīnā vai jāstāv pie stacijas. Uzlādes procesam var sekot līdzi myAudi lietotnē. Šeit procentuāli būs redzams akumulatora uzlādes līmenis, kā arī pašreiz veicamā distance. Tāpat myAudi lietotnē var iestatīt salona temperatūru, aizslēgt vai atslēgt auto, redzēt auto atrašanās vietu utt.
Neriskējot ar akumulatora iztukšošanu, uzlādi vienmēr centāmies veikt laikus. Pievienojot kabeli brīdī, kad panelī rādīja 56% atlikumu, līdz 88% uzlāde tika veikta 35 minūtēs, bet pilnībā process tika pabeigts pēc 50 minūtēm.
Audi e-tron ir viens no tiem elektroauto, kas jau šobrīd ir gatavs izmantot 150 kW uzlādes staciju. Latvijā gan šādu staciju nav, tāpēc nāksies iztikt ar 50 kW pieslēgumu. Gaušanās par mūsu valsts īpatnībām šeit būs nevietā, jo pat tik lielā auto tirgū kā Lielbritānijā nav pieejas 150 kW punktiem. Pastāv iespēja e-tron uzlādēt arī no standarta rozetes, taču akumulatora pilnīga uzlāde ilgs divas diennaktis. Privātmāju īpašniekiem pastāv iespēja uzstādīt e-tron connect uzlādes sistēmu, kas nodrošina jaudu līdz 22 kW.
Uzlādes ilguma rādītāji ar dažādu uzlādes jaudu (no 0 – 100%)
150 kW – 48 minūtes
50 kW – 1 stunda, 42 minūtes
11 kW – 8 stundas, 54 minūtes
7,4 kW – 13 stundas, 36 minūtes
3,7 kW – 28 stundas, 6 minūtes
2,3 kW – 46 stundas, 42 minūtes
Jāņem gan vērā, ka ar pilnīgi tukšu akumulatoru jūs attapsieties ielas vidū, nevis pie uzlādes stacijas, turklāt uzlāde līdz 100% ne vienmēr ir nepieciešama. Tas nozīmē, ka augstākminētie laiki reālos uzlādes apstākļos būs īsāki.
Testa turpinājums: