Vārtus Latvijas izlases labā guva Miks Indrašis un Lauris Dārziņš, bet Čehijas izlasē precīzi meta Jans Kovāržs, Filips Hroneks, Jakubs Vorāčeks, Jakubs Vrana un Dominiks Simons.
Latvijas valstsvienībā par labāko spēlētāju tika atzīts Dārziņš, bet pretiniekiem šo godu saņēma Vorāčeks.
Spēles pirmais periods iesākās aktīvi – pēc metieniem abu komandu izpildījumā, ātro uzbrukumu centrā apstādināja Jans Kolāržs, kurš ar spēka paņēmienu uz ledus noguldīja Rihardu Bukartu. Latvieši centās atbildēt Teodora Bļugera personā, kurš nedaudz novēloti no kājām notrieca Frolīku, tādējādi nopelnot pirmo mazākumu savai komandai. Tas gan veiksmīgāk iesākās pašmāju hokejistiem, kuri divi pret vienu izskrēja pret vārtsargu, tomēr Gints Meija ripu raidīja pāri vārtiem.
Citi lasa
Īsi pēc tam četri čehu spēlētāji centās realizēt savu iespēju, taču Elvis Merzļikins ripu atsita laukuma stūrī. Piektajā minūtē izcēlās asumi pie Latvijas izlases vārtiem un par rupjību tika noraidīts Tomāšs Zohorna, kuram īsi pēc tam pievienojās Mihāls Moravčiks, kurš paklupināja Rūdolfu Balceru. Šādu iespēju Latvijas izlase nelaida garām un ātri vien realizēja lielo vairākumu, kur pēc Oskara Cibuļska un Laura Dārziņa piespēlēm izcēlās Indrašis, panākot 1:0. Pusminūti vēlāk vēlreiz lieliskā metiena pozīcijā nonāca Indrašis, taču rezultāts palika nemainīgs.
Desmitajā minūtē Ronalds Ķēniņs noklupināja Vorāčeku, atstājot savu komandu mazākumā, taču čehi to nespēja realizēt. Pie iespējas vairākumā 13.minūtē tika Latvijas valstsvienība, kuru ar filigrānu solo gājienu izmantoja Dārziņš, panākot 2:0 Latvijas labā. Perioda turpinājumā Čehijas izlase nespēja tikt pie labām vārtu gūšanas iespējām un pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 2:0 Latvijas izlases labā.
Otrā trešdaļa iesākās pagalam neveiksmīgi, jo Māris Bičevskis izpildīja bīstamu spēka paņēmienu galvas un kakla rajonā pret čehu spēlētāju, saņemdams spēles sodu, tādējādi viņam mačs beidzās. Latvijas izlase līdz ar to nākamās piecas minūtes pavadīja mazākumā. Tā laikā Čehijas izlase vairākkārt bīstami uzbruka pretinieku vārtiem, tomēr Elvis Merzļikins demonstrēja lielisku sniegumu. Vienā no epizodēm Mihals Ržepīks ripu jau bija raidījis aiz Merzļikina muguras un jau svinēja vārtu guvumu, tomēr pēc video atkārtojuma noskatīšanās tiesnesis vārtus neieskaitīja.
Pēc šīs epizodes nākamajā uzbrukumā precīzs bija Hroneks, kurš panāca 1:2, bet īsi pēc tam latvieši atgriezās pilnā sastāvā. 28.minūtē otro noraidījumu nopelnīja Zohorna, bet vairākuma izspēlē latviešiem neko bīstamu neizdevās izveidot. Divas minūtes vēlāk čehiem bija lieliska iespēja ripu raidīt tukšos vārtos, bet metiens bija neprecīzs.
Izlīdzinājumu 32. minūtē panāca Kovāržs, raidot ripu apakšējā vārtu stūrī. Minūti vēlāk pēc Ralfa Freiberga raidījuma no iemetiena apļa, pie Čehijas izlases vārtiem izcēlās asumi, par ko divu minūšu sodu saņēma Jans Ruts, dodot vēl vienu vairākuma iespēju Latvijas valstsvienībai. Tajā pašmāju hokejisti izdarīja vairākus bīstamus metienus, bet bez rezultāta. Perioda turpinājumā abas komandas apmainījās ar dažiem uzbrukumiem, kur veiksmīgāki bija čehi, Vorāčekam panākot 3:2. Minūti vēlāk precīzs bija arī Vrana, panākot 4:2 Čehijas labā.
Noslēdzošā spēles trešdaļa iesākās ar bīstamu Riharda Bukarta metienu, tomēr iniciatīva piederēja Čehijas izlasei. 43.minūtē Dārziņš neapstādinot ripu, raidīja to vārtu virzienā, tomēr neveiksmīgi. Neilgi pēc tam ar to pašu centās atbildēt Čehijas izlase, divreiz bīstami uzbrūkot, taču rezultāts palika nemainīgs. To gan mainīja Simona precīzais metiens 45.minūtē, panākot 5:2 Čehijas labā. Minūti vēlāk Rihards Marenis aktīvi nospēlēja čehu aizsardzības zonā un tika paklupināts, nopelnot Latvijas izlasei vairākumu, taču tas palika nerealizēts.
Perioda otrajā pusē nedaudz aktīvāki bija Čehijas hokejisti, kuri piecas minūtes līdz spēles beigām nopelnīja noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpumu. Vairākuma izspēlei latvieši devās laukumā ar sešiem laukuma spēlētājiem, jo vārtus bija atstājis Merzļikins. Šāds taktiskais gājiens vainagojās panākumiem, un otros vārtus spēlē guva Dārziņš, ar metienu no zilās līnijas panākot 3:5. Cerot uz panākumu, pašmāju hokejisti aktīvi turpināja uzbrukt, tomēr aizturētā soda laikā, kad Latvijas izlases vārti bija tukši, Čehija panāca 6:3. Pēc pēdējiem gūtajiem vārtiem izcēlās nelieli asumi un tajos Dārziņš nopelnīja spēles sodu, tādējādi Latvijas izlase šo spēli noslēdza ar vairāk, nekā 50 soda minūtēm.
B grupas kopvērtējumā Šveicei un Krievijai ir maksimāli iespējamie 12 punkti četros mačos, bet pa deviņiem punktiem iekrājušas Zviedrijas un Čehijas izlases. Seši punkti ir Latvijas izlasei, savukārt aiz pirmā piecinieka ir komandas, kas pie punktiem nav tikušas – Austrija, Norvēģija un Itālija.
Latvija turnīru iesāka ar uzvaru 5:2 pār Norvēģiju, pēc tam sekoja zaudējums 1:3 Šveicei, bet otrdien tika gūts panākums 3:0 pār Itāliju. Savukārt Čehija vispirms ar 5:2 uzveica čempioni Zviedriju, otrajā duelī ar 7:2 apspēlēja Norvēģiju, bet otrdien ar 0:3 piekāpās Krievijai.
Turnīrā startējošās 16 komandas sadalītas divās grupās, pa astoņām vienībām katrā, kas katrai izlasei apakšgrupas sacensībās garantē septiņas spēles. Pēc viena apļa grupu spēlēm, kas ilgs līdz 21.maijam, katras apakšgrupas četras labākās komandas ceturtdaļfinālā turpinās cīņu par medaļām, bet turnīra divas vājākās komandas būs spiestas pamest augstāko divīziju.
To vietā nākamajā gadā nāks Kazahstāna, kura augstākajā divīzijā nav spēlējusi trīs gadus, un Baltkrievija. Abas komandas ieņēma pirmās divas vietas pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupā.