«Vispirms veiktu pārbaudes, vai šāds vīruss manī jau nav. Tad vēlētos to dabiskā veidā saņemt no kāda, kuram tas ir konstatēts, bet nav simptomu un nav arī citu slimību. Un tad maksimāli drošā veidā, izolējoties no ārpasaules, karantīnā gribētu izslimot to,» savu plānu aprakstīja Brēmanis.
Realizēt šo neparasto ideju pagaidām uzņēmēju kavējot neskaidrā juridiskā puse.
«Gribu, lai viss būtu saskaņots un atklāts, un potenciālajai personai, kura mani dabiskā ceļā inficētu, par to nedraudētu atbildība un netiktu pārkāpti likumi. Tāpēc, no vienas puses, tas ir teorētisks juridisks vingrinājums, no otras, es patiešām labprāt šo vīrusu izslimotu, lai skaidri zinātu, kādā veidā to varu vai nevaru iegūt no pārnēsātāja un ar ko jārēķinās izslimojot. Vēlos iespēju runāt par šīm lietām, balstoties uz savu pieredzi, nevis teoriju, skaidro Brēmanis. Kopš viņa ieraksta publicēšanas nepagāja ne 12 stundas, kad ar uzņēmēju privāti un komentāros sazinājās vairāk nekā 100 cilvēku.
«Virkne ir pāri, kas dzīvo kopā, kur vienam laulātajam ir pozitīvs tests, bet otram negatīvs, daļa jau izārstējušies. Tas liek uzdot jautājumu, kāpēc šis vīruss vieniem pielīp, bet citiem ne. Jo skaidrs pēc šo cilvēku pieredzes ir viens – visiem tas automātiski nelīp, un visi arī nekļūst par pārnēsātājiem. To arī gribu noskaidrot – vai konkrēti tas man līp.»
Brēmanis neslēpj – ir arī cilvēki ar pozitīviem testiem – daļa ar simptomiem, daļa bez –, kuri būtu gatavi viņam izlīdzēt šajā eksperimentā. Taču, kamēr nav atrisināta juridiskā puse, tas nenotiks.
Lai uzzinātu, kā Rūdolfs Brēmanis nonācis pie šīs idejas – lasi jaunāko Privātās Dzīves numuru!