- Sirdi stiprina rūgtā garša. Viss, kas rūgtens, – kafija, alus, rūgtā šokolāde –, tai nāk par labu. Protams, ar mēru un garšas izjūtu. Tikai tas, kas garšo, iet organismam labumā.
- Lai atvēsinātos, vairāk jāēd augļi un dārzeņi, īpaši tomāti un gurķi, jo tie labi dzesē. Arī rīsi, saldējums.
- Protams, jādzer, bet ne pārmērīgi daudz, izvēloties nevis aukstus, bet siltus vai pat karstus dzērienus. Laba izvēle būs, piemēram, piparmētru vai zaļā tēja ar citrona šķēlīti – jā, karsta tēja liek nosvīst, taču tādējādi organisms ieslēdz savu iekšējo kondicionieri un pēc tam pāris stundu karstums vairs nešķiet tik mokošs. Te darbojas homeopātijas princips, ka līdzīgs ārstē līdzīgu – karstumu mazina ar karstumu.
- Ja ir ļoti karsti, labi palīdzēs ausu saslapināšana – viegli apslapina ausis, noteikti neaizmirstot arī gliemežnīcu iekšējo daļu. Atvieglojums būs manāms jau tūlīt.
- Vajadzīgas kustības, jo kustības sagādā prieku un prieks spēcina sirdi.
- Papildu enerģiju iespējams palūgt saulei – nesteidzīgi ejot ar seju pret sauli, var ar iekšēju smaidu lūgt no tās enerģiju. Ieelpot caur degunu un it kā ar pieres augšējo daļu, sajūtot siltumu ar rokām, tad vadot to no rokām pa savu ķermeni uz leju cauri sirdij līdz pat kāju pirkstiņiem. Svarīgi, lai siltums izietu cauri visam ķermenim.
- Sava nozīme esot arī apģērba krāsai – karstā laika enerģijai atbilstot sarkanā un rozā krāsa, laba esot arī zaļā.