Līdz pavasarim ūdenstornī tiks iekārtota pastāvīgā ekspozīcija par Ķemeru kūrorta vēsturi. Durvis apmeklētājiem ūdenstornis un 20 hektāru plašais atjaunotais Ķemeru kultūrvēsturiskais parks vērs nākamā gada pavasarī.
Ķemeru ūdenstornis ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis un vienīgais ūdenstornis Latvijā, kurā saglabāta tā pamatfunkcija – ūdenssaimniecības pakalpojumu nodrošināšana – un kurš darbosies kā publiski pieejams skatu tornis. Būvdarbi tornī ir pabeigti, patlaban torņa ekspozīcijas iekārtošana, ko plānots pabeigt nākamā gada pavasarī. Ūdenstorņa pirmajā stāvā tiks izveidots tūrisma informācijas punkts, otrajā stāvā būs ekspozīcija par Ķemeru kūrorta vēsturi, savukārt trešajā stāvā un uz torņa jumta ir ierīkotas skatu platformas.
Citi lasa
Ķemeros kopš pagājušā gada nogales notiek vērienīgi vēsturiskā parka atjaunošanas darbi. Vēsturiskajā veidolā tiek rekonstruēti 12 tiltiņi pār Vēršupīti, šobrīd 11 tiltiem ir pabeigti galvenie būvkonstrukciju izbūves darbi, tiek restaurētas tiltu margas un notiek sagatavošanas darbi tiltu segumu izbūvei.
Tiek restaurēta rotonda uz Mīlestības saliņas, paviljona Ķirzaciņa atjaunošana pie sēravota jau gandrīz ir pabeigta, vēl atlikuši jumta seguma izbūves darbi. Drīzumā plānots uzsākt arī pieminekļa Ķemeru kūrorta dibinātājiem un direktoriem atjaunošanu. Ķemeru parka partera daļa būs košākā parka zona – tur sastādīti vairāk kā 5000 košu rožu un hortenziju stādu, kā arī vairāk kā 19 tūkstoši ziemciešu.
Tiks tīrīta un padziļināta Vēršupītes gultne, nostiprināti upītes krasti. Ir pabeigta skvēra Tautu deja atjaunošana.
Visā parka teritorijā notiek aktīva celiņu konstruktīvo kārtu izbūve, kā arī tiek izbūvēti inženierkomunikāciju tīkli. Līdztekus Ķemeru parka atjaunošanai notiek arī apkārtējo ielu sakārtošana: pie Ķemeru ūdenstorņa izbūvēta autostāvvieta un tiek pārbūvēta Gleznotāja Miervalža Ķemera gatve, gar ielas malām izbūvējot autostāvvietas, notiek Katedrāles ielas un Tukuma ielas posma atjaunošana.