Ūdensvīra mājoklim raksturīgi ekstravaganti nestandarta risinājumi, mūsdienīgi materiāli, oriģinalitāte, modernas tehnoloģijas.
Ūdensvīrs vēlas savā mājā justies viegli un ērti, bet tā viņš jūtas visur, kur var novietot savu klēpjdatoru, arī automašīnā.
Viņš labprāt izvēlas dzīvokli jaunā mājā, kurā ir minimāls mēbeļu un dizaina elementu daudzums, toties daudz tehnikas un tehnoloģiju. Balkons pastiprina plašuma un brīvība sajūtu. interjerā dominē balta, zila un violeta krāsa, izmantoti niķeļa, vinila, akrila pārklājumi, telpās ir bīdāmās stikla starpsienas. Mājoklī ir atvērts plānojums, lieli logi, taču vajadzīga arī sava telpa, kur enerģētiski atjaunoties, palasīt grāmatu. dzīvojamajā telpā var būt industriāli elementi – ķieģeļu vai baltas sienas, metāla pārsegumi, pulēts vai ar laku pārklāts grīdas segums. Telpā ir apjomīgs melnas ādas dīvāns, krēsli un stikla žurnālu galdiņš ar hromēta tērauda apdari. Darba zonā ir datorgalds ar datortehniku. Pie sienas – liels televizors, telpā ir moderna audio un video tehnika. Virtuves zona ir nodalīta ar bāra leti. Ultramodernā virtuve nav īpaši praktiska. taču tā arī netiek pārāk noslogota, jo Ūdensvīrs bieži ēd ārpus mājas vai ēdienu pasūta. Minimālisma stilā iekārtotajā guļamistabā ir iebūvējamais skapis ar stikla vai spoguļa fasādi, kur salikt dažādas lietas, neliels naktsgaldiņš ar stikla virsmu, pufi. gulta ir no gaiša koka vai metāla, bet gultas vietā var būt arī uz paaugstinājuma novietots matracis. Telpā ir lieli logi, gaišo noskaņu papildina baltas sienas, no kurām viena tomēr nokrāsota tumša. Minimālisma stilā veidotajā vannasistabā izmantoti modernākie dizaina risinājumi. dušas telpa no tualetes ir nodalīta ar stikla sienu, interjerā iederas stikla izlietne, plaukti. Ūdensvīram ir svarīgi, lai bērniem, kas sasnieguši pusaudža vecumu, ir pietiekami plaša dzīvojamā telpa, ko viņi var iekārtot atbilstīgi savām interesēm un aicināt draugus