JAUNAVA
Jaunava izvēlēsies māju meža ielokā vai tādu, kas no vietējo ļaužu acīm noslēpta aiz citām privātmājām. Tā var atrasties nomaļā, klusā vietā, tālu no pilsētas kņadas. Piemērota vieta ir ezera, upes krastā vai pat uz ūdens kā māja-piestātne. Netālu no ēkas var atrasties saimniecības ēka, kas pārbūvēta par apartamentiem, ko iznomāt draugiem, tūristiem, svētceļniekiem. Svarīgi, lai ēkā ir atsevišķa telpa meditācijai. Tā var būt būvēta piramīdas stilā, un tajā var iekārtot nelielu altāri pateicības lūgšanām. Dažas Jaunavas nākamajā gadā daudz ceļos un, iespējams, pārdos savu mājokli, lai uz kādu laiku paliktu citā valstī, vai iekārtos ģimenes ligzdiņu tad, kad sapratīs, ka viss dzīvē ir redzēts un piedzīvots.
Ēdiens. Jaunava pārkāps robežas arī ēšanā. Virtuvē ne visai patiks rosīties, taču rīkos svētkus, kuros viesus cienās ar cittautu ēdieniem, eksperimentējot ar eksotiskām, netradicionālām garšām. Gaļai, zivīm, jūras produktiem bagātīgi pievienos garšvielas, ēdienu pasniegs ar rīsiem, kukurūzu un citiem graudaugiem.
Istabas puķes. Lai kur dzīvotu Jaunava, mājokli atdzīvinās istabas augi, jo viņai patīk rūpēties par telpaugiem. Īpaša vieta paredzēta telpu bonsai. Miniatūrkociņu vēlams novietot atpūtas istabā, kur gribas attālināties no materiālās dzīves, pienākumiem. Bonsai iederas meditāciju, rituālu zālē, vietā, kur cilvēki diskutē par garīgām tēmām. Savukārt svītrainās sansevjēras jeb līdakastes enerģētika palīdzēs pārvarēt slinkumu un tiekties pēc jaunām zināšanām, paplašināt redzesloku.
Dārzs. Tikpat aizrautīgi, kā apkops istabas augus, Jaunava darbosies dārzā. Lavandas, dārza pīpenes, rododendri – augs un ziedēs viss, kam šīs zīmes pārstāve pieķersies.