«Nakšņošanas pasākums IKEA bija fantastisks piedzīvojums. Mums visiem biežāk būtu jāsaka Jā! traki foršām idejām – tad ir iespēja piedzīvot ļoti daudz prieka. Šis notikums tiešām radīja prieku un bija absolūts bērnības sapņa piepildījums. Domāju, ka citi arī bērnībā ir sapņojuši, kā būtu nakšņot veikalā, kas tur notiek, kad tur neviena nav, un vai viss atdzīvojas. Turklāt pašā vakara izskaņā piepildījām vēl vienu savu bērnības sapni – satikām iemīļoto tēlu Miedziņu,» stāsta TV raidījumu vadītāja un satura veidotāja Kristīne Virsnīte.
Kristīne uzsver, ka miegs viņai ir ļoti svarīgs un pēdējā gada laikā, ieklausoties miega ekspertes ieteikumos, viņai ir izdevies uzlabot savus miega paradumus.
«Balstoties uz miega ekspertes ieteikumiem, izveidoju savu miega plānu. Man ir jāapvieno studijas, darba un ģimenes dzīve, kā arī jācenšas realizēt individuālie mērķi, tāpēc atrast laiku visam ir grūts izaicinājums. Bet, pateicoties tam, ka pārskatīju savus miega paradumus, es vairs nemācos vēlās vakara stundās, lielākoties eju gulēt ap 22.00–23.00 vakarā un esmu izgulējusies, atpūtusies un dzīve ir kļuvusi labāka, veselīgāka un vieglāka,» stāsta K. Virsnīte.
Kulinārijas blogere un pavārgrāmatu autore Zane Grēviņa, daloties iespaidos par pieredzēto uzsver, ka viņai ļoti patika nakts veikalā un noteikti parakstītos ko šādu piedzīvot arī atkārtoti. Tā ir unikāla pieredze, kuru varētu pieredzēt vēl un vēl. Zanei svarīga ne tikai miega kvalitāte, bet arī miega ilgums. Viņa atzīst, ka ikdienā pieturas pie principa – laba diena sākas jau iepriekšējās dienas vakarā.
«Ne vienmēr tas izdodas, bet es cenšos pēdējo dienas stundu pavadīt mierīgāk un gatavoties miegam, nevis, piemēram, aizstrādāties un pēc darbu pabeigšanas uzreiz doties gulēt. Noteikti mums katram ir ko uzlabot savā miega un pirmsmiega rutīnā. Man tā noteikti būtu zilo ekrānu klātesamības mazināšana jeb atteikšanās no viedierīču lietošanas, kad gatavojos iemigšanai. Tāpat nebūtu ieteicams lasīt grāmatas gultā, jo ne tikai zilā gaisma, bet arī pārāk daudz informācijas var kavēt iemigšanas procesu,» uzsver Z. Grēviņa.