Likumprojektā arī noteikts, ka personu vakcinācijas organizēšanai un vakcinācijai pret Covid-19 Veselības ministrija izveido vakcinācijas procesa uzraudzības projekta struktūrvienību, kas darbosies līdz 2021.gada 31.decembrim. Tās darbinieku maksimālās mēnešalgas būs noteiktas likumā. Reizē paredzēts, ka darbiniekiem papildus var tikt maksāts par virsstundu darbu.
Šos grozījumus neatbalsta opozīcijas deputāte Jūlija Stepaņenko.
Saeimas debatēs pauda, ka šāds vakcinācijas birojs nav nepieciešams, jo «nekāda [Vakcinācijas projekta biroja vadītāja] Eva Juhņēviča ar skaistām runām nepārliecinās par vakcinēšanās nepieciešamību».
Deputāte norādīja, ka nav nepieciešamas Vakcinācijas projekta biroja sabiedrisko attiecību kampaņas, bet vakcīnas jānodrošina tiem, kas to vēlas.
Stepaņenko teica, ka Vakcinācijas projekta biroju, iespējams, izveidoja, lai popularizētu vakcinēšanos sabiedrībā, taču tos, kurus plānots pārliecināt par vakcinēšanos pret Covid-19, neizdosies pārliecināt, jo viņiem ir savs viedoklis un tiesības uz to.
Grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā paredz noteikt Vakcinācijas procesa uzraudzības projekta struktūrvienības darbinieku maksimālās mēnešalgas.
Mēnešalgas maksimālais apmērs Vakcinācijas projekta biroja vadītājam paredzēts ne vairāk kā 4905 eiro, bet vakcinācijas procesa koordinatoram, loģistikas koordinatoram, informācijas tehnoloģiju koordinatoram un komunikācijas koordinatoram – katram ne vairāk kā 4247 eiro. Šīs ir summas, kas jau sākotnēji tika noteiktas kā maksimālais mēnešalgas apmērs Vakcinācijas projekta biroja darbiniekiem.
Digitālo mediju speciālistam kā maksimālo mēnešalgu paredzēts noteikt ne vairāk kā 3386 eiro, biroja administratoram – ne vairāk kā 2729 eiro, datu analītiķim/ekspertam – ne vairāk kā 2446 eiro, komunikācijas vadītāja asistentam – ne vairāk kā 2108 eiro, bet sekretāram/asistentam – ne vairāk kā 1577 eiro.