Aplams ir priekšstats, ka, ķerot no ledus, lomi ir mazāki. Viss par ziemas copi

Ir izaugusi jauna paaudze. Onkuļus ar nosmulētām pufaikām un pižikiem galvā nomaina jaunie ziemas makšķernieki. Pirmkārt, viņi domā par drošību. Otrkārt, copei ģērbjas pārdomāti un atbilstoši. un nereti, pretēji vecās skolas bļitkotājiem, praktizē principu – noķer un atlaid.
Ralfs Dravnieks
Ralfs Dravnieks
Foto: Shutterstock

Pieredzē dalās Arturs Zabors, 
makšķerēšanas piederumu veikala Salmo pārstāvis, aizraujas ar ziemas makšķerēšanu

Kad tu cīnies ar kilogramu smagu, dzīvu organismu, kurš ir savā vidē, ar lielu spēcīgu asti un spurām, tas ir cits stāsts.

Šī būs mana trešā ziemas copes sezona. Šajā disciplīnā esmu zaļš gurķis, bet makšķerēšanas tēmā esmu tik ilgi, cik sevi pat neatceros. Un, ja godīgi, ilgi dzīvoju ar stereotipu, ka makšķerēšana ziemā nav paredzēta man. Iedomājies, tev jāsēž uz ledus mīnus desmit grādos, pūš vējš, sniegs putina. Turklāt vēl bīstami… 

Ziemas copi var salīdzināt ar skriešanu. Tie, kuri gribēs skriet, to darīs kaut ar basām kājām un džinsa biksēs. Bet, ja runājam par komfortu, svarīgs pieturas punkts ir ekipējums. Un tas šajā gadījumā nav mārketinga triks. Gluži vienkārši ērtāk ir skriet piemērotos apavos un krekliņā, kas nesviedrē. Tas pats attiecas uz makšķerēšanu. 

Lai turpinātu lasīt, reģistrējies!

Iegūsti piekļuvi labākajam saturam, jaunumiem par Tev interesējošām tēmām, podkāstiem un citiem jaunumiem mūsu portālā

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē